top of page

ליאור סושרד

תחילת הדרך

ליאור סושרד נולד בחיפה ב-6 בדצמבר 1981. הוריו הם אתי ואדי, והוא הצעיר מבין שלושת אחיו. את צעדיו הראשונים על במה כאומן חושים החל בגיל 14 כשהופיע באירועי יום הולדת. בתקופת שירותו הצבאי היה בתפקיד לוחם יחידת "יהלום" בחיל האוויר. בסיום תקופת השירות חזר להופיע והפך לדמות מוכרת בעיקר בחיפה ובסביבתה. החשיפה התקשורתית המקומית עשתה הדים, והוא הוזמן לתוכניות טלוויזיה בערוצים השונים בהנחייתם של סיגל שחמון, דודו טופז ועוד. בשנת 2012, הנחה את התוכנית "משאבת הכסף" של הזכיינית רשת. באותה שנה צולם סרט תיעודי "העולם על פי סושרד" שעקב אחר ההתפתחות הבין-לאומית של אומן החושים והוקרן בערוץ 2.

קריירה מקומית

ליאור סושרד – מתוך האתר הרשמי


ליאור סושרד הרחיב את פעילותו לעולם העסקי, והוזמן לקחת חלק בהשקות של מוצרים, בוועידות ובכנסים עסקיים, שבהם הוא מתבקש להעביר בדרכו מסר שיווקי של המותג. הישגיו המרשימים נפרשים על פני הגלובוס, וכמו כן נזקפו לזכותו הישגים רבים גם בישראל, ביניהם זכייה בשנת 2006 לתואר יורשו של אורי גלר, וזאת לאחר שהתמודד מול מספר קוסמים ואומני חושים ונבחר במקום הראשון.

לקרדיט נוסף בארץ זכה בשנת 2013 לקראת הכנסת ה-19 כאשר הוזמן לחזות את תוצאות הבחירות. התחזית של סושרד נכתבה על דף ונשמרה במעטפה בכספת בתל אביב תחת שמירה קפדנית עד לספירת הקולות. כשנפתחה המעטפה התברר שהצליח לחזות את התוצאות במדויק. בשנת 2017 נבחר לפרזנטור של חברת אל על. כמו כן, נבחר לפרזנטור למסע ההסברה של משרד העלייה והקליטה, כאשר מטרת הקמפיין הייתה לקדם את פעילות המשרד ולאפשר למשרד לקבל סיוע לעולים חדשים.

קריירה בינלאומית

בארצות הברית התארח אומן החושים בתוכניות בידור פופולאריות, וביניהם; תוכניותו של לארי קינג, ג'יי לנו, ג'יימס קורדן, ברברה וולטרס, ובעוד עשרות תוכניות בוקר ידועות של רשתות הטלוויזיה הגדולות. ליאור סושרד מוזמן לאירועים פרטיים של ידוענים בתחומי הבידור והפוליטיקה ברחבי העולם, ביניהם: ביל קלינטון, הנסיך הסעודי עבד אל-עזיז, ביל גייטס, סטיבן שפילברג, לאונרדו דקפריו, ברברה סטרייסנד, ג'ניפר לופז, אנדראה בוצ'לי, משפחת קרדשיאן, ריהאנה ועוד. לאחר שבשנת 2016 הופיע סושרד לצד ברברה סטרייסנד במופע ענק שבחלקו הראשון צפו כ-7,000 איש, אמרה כוכבת המוזיקה על אומן החושים: "קיימות תופעות שהן מעבר ליכולתנו להסבירן".

באוסטרליה יצא סושרד למסע הופעות, שבמהלכו הופיע ב-18 ערים מרכזיות. בשל הביקוש העצום לכרטיסים, הורחב מסע ההופעות וזכה לסיקור נרחב בתקשורת האוסטרלית, שזיכתה אותו בתואר "מאסטר מנטליסט." המגזין "סידני מורנינג הראלד" מנה את יכולותיו לכבוש את הקהל באמצעות היפנוזה, תרגילי זיכרון וטכניקות מתמטיות, והדגיש את יכולותיו הבימתיות. בעקבות מופע בהודו זכה לתואר "המופע החדשני ביותר" בקטגוריית ההופעות החיות, וכלי התקשורת עקבו אחר פעילותו בעקביות במהלך ביקורו ביבשת.

שמו של שוסרד הגיע לאוזניהם של ידוענים ואנשי עסקים באלפיון העליון של רוסיה, והוא הוזמן להופיע בפניהם באירועים שונים. כמו כן, התארח בתוכניות טלוויזיה של הרשת הממלכתית הרוסית "שידברו" בהנחיית אנדרי מלחוב, בתוכנית הפריים הטיים "היום בערב" שהוקדשה במלואה לאומן החושים, בתוכנית הבידור הלילית של איבן אורגנט ועוד.

לאחרונה, ליאור סושרד הופיע בשלב הגמר הסופי של אירוויזיון 2019 שהתקיים בתל אביב. בשנת 2010 נכנס לרשימת הגברים הנחשקים של מגזין פיפל, ודורג במקום ה-28, ובשנת 2016 נכנס שוב לרשימה הנחשקת.

צפייה 10 תגובות

コメント


bottom of page