top of page

מיטל וינברג

השראה מעולם האופנה

מיטל וינברג אדר היא אושיית אופנה, צלמת, קניינית, סטייליסטית ומנהלת בלוג אופנה מצליח. וינברג נולדה וגדלה בחיפה. בגיל 16 עשתה צעדים ראשונים כדוגמנית בזירות אופנה בין-לאומיות, שאותן הפכה לבית קרוב לעשור. משם המשיכה ללימודי צילום וקולנוע בקמרה אובסקורה, שבהם התמקצעה והשלימה לעצמה ידע וניסיון בעולם הוויזואלי כל כך. המעבר לעיר תל אביב נראה כצעד מובן וברור מאליו כשמדובר בוינברג, שמנהלת חיים צבעוניים שמתעדכנים כל רגע. וינברג נשואה לרועי ואימא לאמיל.הדרך המקצועית

הדרך לקבלת החלטות בנוגע לכיוון מקצועי מגובש עברה אצל וינברג דרך מספר תפקידי מפתח של ייעוץ ושל סטיילינג במותגי אופנה וטיפוח מוכרים, כמו; רשת קסטרו, קרליין וגולף, שקלטו את האיכויות של הצעירה ש'מדברת את השפה המקצועית שלהם כשפת אם'. את המעבר החלק שלה מעולם הדוגמנות לעולם האופנה והסטיילינג היא הצליחה לעשות הרבה בזכות כישרונה הטבעי, הארון האישי שלה שמלא בפריטי אופנה נכונים, והעובדה שהיא מסתובבת בחוגי הבראנז'ה הנכונים, שכוללים למשל גם את גל גדות. במהלך השנים חידדה לעצמה וינברג סגנון אישי יוצא דופן, שמצליח עד היום לבלוט מעל ומעבר לסגנונות אופנה אחרים. כיום מתמקדת וינברג בעבודה של יצירה, ייעוץ וליווי קמפיינים למותגי אופנה מובילים בארץ.

ההשראה להצליח

כששואלים את וינברג מה היה המנוע שלה להצלחה היא מדברת על שני סרטים מעוררי השראה, שמבחינתה עזרו לה לסמן את המטרות בחייה. שניהם היו מועמדים לפרסי אוסקר: וויפלאש ובירדמן. על כך היא מרחיבה: "כל אחד מהסרטים הביא אותי למחשבות על שאפתנות, על הרצון להתבלט ועל המחיר".

כל הדרכים מתנקזות לבלוג אחד – mmmwa.com

הייחודיות של וינברג שלחה אותה כל העת לבדוק מקומות חדשים, להתעדכן ולצאת מהכלל. אך לאחר מסע שעברה הגיעה לאיזון המבוקש ופתחה את הבלוג המצליח שלה mmmwa.com. על הדרך לפתיחת הבלוג הסבירה וינברג: "אחרי תקופות ארוכות שהרגשתי לא שייכת ולא מחוברת לעולם, לחוקיו ולאנשים שעליו, אחרי כל הלופ הזה הנה אני במקום שבו יש לי בלוג". מבחינתה הבלוג משמש יומן אישי שאותו היא חולקת מידי יום עם אלפי עוקבים, ודרכו היא מציגה את השקפת עולמה בתחומים של אופנה, אומנות, לייף סטייל ובכלל על החיים. יש שמסבירים את הצלחתו של הבלוג בשל הדרך שעברה ממסלולי האופנה אל עולמות הייעוץ והסטיילינג. דרך שבה צברה איכויות שמייחדות אותה, ואינן קיימות בבלוגים אחרים. וינברג מסבירה בפשטות שהבלוג שלה אינו מתיימר לעורר מהומות אלא להאיר את השגרה החד-גונית בערימות של סטייל ושל השראה. לאלפי הכניסות לבלוג מצטרפים בנוסף גם מעל ל- 39 אלף עוקבים לחשבון האינסטגרם שלה, ולמעלה מ- 3,000 פוסטים שהיא מפרסמת מידי יום. המסר שלה לעוקבים הוא להיות בדיוק במקום שנוח להם להיות בו. ללא חוקים וללא כללים. כל אחד ואחת יעשה את הבחירות שלו, כשוינברג מבקשת לשמש עבורם השראה, ולחלוק איתם את הדברים שהיא אוהבת.

אירוע מעורר השראה – השנסון לשמלה השחורה

אחת מנקודות השיא בדרכה המקצועית של וינברג הייתה בתערוכת הצילומים – ה"שנסון לשמלה השחורה", שנערך בקניון רמת אביב. התערוכה נוצרה כמחווה לציון יום הולדתה ה- 100 של הזמרת הצרפתייה ואייקון האופנה אדית פיאף. וינברג לוהקה גם היא לאחד מהצילומים לצידן של רונית אלקבץ, אניה בוקשטיין, יעל גולדמן, מיה דגן, אפרת גוש ועוד.

לשקט האישי שלה

את "הרעש" האופייני לעולם האופנה והסטיילינג מאזנת וינברג באמצעות תרגול של מדיטציית שתיקה. הבחירה לאמץ לחייה אלמנט ששונה לגמרי מאופי עבודתה נבע בעיקר מתוך העומס שכרוך בה. בשביל וינברג מדובר בפסק זמן שבו מתאפשר לה להניח בצד את האדרנלין הממכר, ריבוי המשימות והעומס ולצלול למקום שמספק לה מיקוד, שלווה ואיזון.

3 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page